يکشنبه 30 تير 1398 17 ذو القعدة 1440 21 ژوئیه 2019
تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397
کد 119

آمادگی دستگاه های خدماتی عجب شیر برای ارایه خدمات به مسافران نوروزی

فرماندار عجب شیر گفت: تمامی دستگاه های خدماتی و رفاهی این شهرستان آماده ارایه خدمات رفاهی به مسافران نوروزی هستند.

عادل اصغرپور روز سه شنبه در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی این شهرستان افزود: ارایه خدمات بهینه به مسافران و گردشگران نوروزی و پاسخگویی مطلوب به آنان از سوی دستگاه های اجرایی و امدادی ضروری است.

وی با اشاره به جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهرستان، اظهار کرد: تمام نهادها و ادارات عضو ستاد دایمی تسهیلات سفرهای نوروزی در ارایه خدمات به مسافران نوروز 98، با یکدیگر همسو و در تعامل کامل هستند.

فرماندار عجب شیر، بر افزایش نظارت دستگاه های مسوول بر نحوه ارایه خدمات در اماکن عمومی، مراکز اقامتی، مجتمع های رفاهی بین راهی، رستوران ها، فروشگاه ها و مراکز عرضه میوه تاکید کرد.

وی، ادامه داد: ماموران پلیس راه نیز باید برای ایمن کردن محورهای ارتباطی با اعمال قانون برای رانندگان متخلف، نقش مهمی در کاهش تصاف های جاده ای و آرامش مردم ایفا می کنند.

وی، گفت: پلیس نیز با فعالیت های خود امنیت را برقرار کرده و با استقرار در جاده ها و محورهای ارتباطی سعی می کند تا رضایت مردم را فراهم کند.

فرماندار عجب شیر، نظارت بر نحوه توزیع و قیمت گذاری کالاها در فروشگاه های مواد خوراکی و پوشاک، تجهیز هتل، مسافرخانه ها، مدارس و خانه معلم برای مسافران، توزیع بروشورهای اطلاع رسانی از مکان های فرهنگی، تاریخی و گردشگری را از جمله برنامه های ستاد نورزوی این شهرستان اعلام کرد.

اصغرپور، ادامه داد: ساماندهی ورودی و خروجی هر روستا ونصب پلاکارد توسط دهیاران برای مشخص کردن مکان های دیدنی روستایی و تنظیم مراکز خرید در طول تعطیلات نوروزی و سرویس دهی پایانه حمل و نقل مسافری برای مسافران و گردشگران از دیگر برنامه ها و وظایف اعضای این ستاد است.

وی، بازدید مستمر از راه های ارتباطی، تجهیز نمازخانه ها، آمادگی کامل دستگاه های امدادی و انتظامی، نظافت معابر، میادین و بوستان ها را از دیگر اقدام های ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان در ایام نوروز اعلام کرد.

مراثی، اظهار کرد: کسب رضایتمندی میهمانان و گردشگران نوروزی باید در اولویت دستگاه های دولتی و غیردولتی باشد و از تمام امکانات و سلایق برای ایجاد خاطره ای به یاد ماندنی از این شهرستان در اذهان مسافران استفاده شود.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 اسفند 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر