يکشنبه 30 تير 1398 17 ذو القعدة 1440 21 ژوئیه 2019
تاریخ : سه شنبه 28 اسفند 1397
کد 121

آخرین جلسه شورای اداری سال ۹۷ در فرمانداری عجب شیر برگزار شد

فرماندار عجب شیر گفت: دستگاه‌های خدمات رسان و اورژانسی و از جمله آتش‌نشانی، اورژانس، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و جمعیت هلال‌احمر آمادگی لازم برای خدمت‌رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی را در ایام نوروز داشته باشند و تدابیر لازم را در این رابطه اتخاذ نمایند.

دستگاههای ذیربط برای مقابله با حوادث احتمالی در ایام نوروز آماده باشند

فرماندار عجب شیر گفت: دستگاه‌های خدمات رسان و اورژانسی و از جمله آتش‌نشانی، اورژانس، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و جمعیت هلال‌احمر آمادگی لازم برای خدمت‌رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی را در ایام نوروز داشته باشند و تدابیر لازم را در این رابطه اتخاذ نمایند.

عادل اصغرپور در جلسه شورای اداری شهرستان عجب شیر خواستارهمکاری و مساعدت ادارات و دستگاه های اجرایی در تامین شرایط مناسب برای استقبال از میهمانان نوروزی شدو گفت: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان عجب شیر به منظور بهره مندی هر چه بهتر مسافران نوروزی از امکانات موجود در این شهرستان و در راستای ایجاد خاطره ای خوش در اذهان مسافران و خانواده ها باید تمامی تمهیدات لازم فراهم شود.

وی خواستار اقدامات لازم ادارات در ایام نوروز شد وافزود:ارائه لیست کشیک ادارات و آماده تمام خودپردازهای بانکی سطح شهر و روستاها،هیچ گونه حفاری تا 20فروردین در سطح شهر انجام نشود،گشت های متوالی نیروی انتظامی در سطح شهر و روستاها ،پاکسازی  و مرتب سازی ورودی و حاشیه شهر و روستاهای شهرستان، استفاده خودروهای اداری در ایام تعطیلات در ایان نوروز برای استفاده شخصی ممانعت و خوداری شود و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد:تمهیدات لازم برای حفاظت و نگهداری از ادارات،گشت های متناوب از اراضی و مناطق حفاظتی شهرستان توسط یگانهای حفاظتی و امور اراضی ،پاکیزگی و بهداشت اماکن و نظارت بر قیمت های صنوف مختلف در ایام نوروز با اکیپ های گشت شهرستان انجام گردد.

وی همچنین بر تجهیز و رفع نواقص سرویس‌های بهداشتی و اماکن گردشگری بین‌راهی و اقامتی تأکید نمود و افزود: دستگاه‌ها باید با فراهم نمودن امکانات بیشتر، زمینه لازم را برای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافرین و گردشگران فراهم نمایند و مدیران دستگاه‌های خدمات رسان شخصاً با بازدید و حضور در محل و بررسی مشکل برای رفع آن برنامه‌ریزی لازم را صورت دهند.

وی با بیان این که تعطیلات نوروز مناسب ترین زمان برای معرفی ظرفیت ها و قابلیت های گردشگری شهرستان است افزود: همه اعضای این ستاد باید در نوروز امسال با نظارت در ابعاد مختلف علاوه بر مرتفع ساختن ضعف های سالیان گذشته در جهت رفاه بیشتر میهمانان نوروزی گام بردارند و در ارتباط با معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان با هماهنگی دستگاه ها اقدام کنند.

وی افزود: در نظام اسلامی مردم ولی نعمت مسئولان هستند و خدمت به این مردم وظیفه ای خطیر بر دوش مسئولان است و هیچ قصور و کوتاهی در این راه و یا برخورد نامناسب با مردم در ادارات پذیرفتنی نیست و باید اصل مهم تکریم ارباب رجوع در دستگاهها و ادارات شهرستان بخوبی اجرایی شود.

وی با بیان اینکه مردم عجب شیر همواره حامی و پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی هستند گفت: مردم مومن و انقلابی عجب شیر با حضور حماسی خود در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه نیز حمایت قاطع خود را از نظام اسلامی نشان دادند.

امام جمعه عجب شیر نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه مسوولان باید به مشکلات مردم برسد  گفت:مسوولان رده بالا باید زندگی خود را همرنگ زندگی مردم رده پایین کند تا بتواند مشکلات مردم را حل کند.

حجت السلام محمود شربیانی افزود:رفع معضل اقتصادی و معیشتی مردم نیازمند نظارت گسترده و کنترل بیشتر است تا این مشکل در کشور حل شود.

امام جمعه عجب شیر افزود: بزرگترین خطر امروزی فراموشی الگوی حکومت علوی است زیرا در بعضی جاها مشاهده می شود که برخلاف روش علی(ع) عمل می شود.

وی با تاکید بر این که دشمن به دنبال فاصله انداختن بین مردم و نظام است، تصریح کرد: امروز همه جهان کفر با همه توان و ظرفیت خود مقابل اسلام و انقلاب صف آرایی کرده اند و بدانید و آگاه باشید تا زمانی که مسئولان و خدمتگزاران ملت ولایتمدار باشند، دشمنان هیچ غلطی نمی توانند انجام دهند.

وی با اشاره بر اینکه حکومت کشور ایران، حکومت انقلاب اسلامی است افزود: انقلاب اسلامی به مسئولین خدمت گزار نیاز دارد، و مدیران و مسئولین بدانند که باید پاسخگوی خون شهیدان باشند و از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به مردم فروگذار نکنند.

حجت السلام شربیانی گفت: افتخار حکومت ما این است که مسئولان نظام و در راس آنان مقام معظم رهبری امیرالمومنین (ع) را الگوی حکومتشان می‌دانند و صادقانه می‌خواهند همان راه را بروند.

امام جمعه شهرستان عجب شیر گفت: مبنا و اصول زندگانی امام علی (ع) و محوریت حکومت آن حضرت، برپایه عدالت دینی و اجتماعی بود.

وی افزود: محوری ترین اصلی که امام علی (ع ) آن را مبنای قبول حکومت معرفی می کند و آن را برای هر حکومتی لازم می داند عدالت است.

وی ادامه داد: مسئولین، دولتمردان، نهادها و ارگان ها می بایست با الگوگیری از چگونگی زندگی و حکومت حضرت علی(ع)، عدالت را در حوزه مدیریتی خود اصل قرار دهند و مسوولان باید به مشکلات مردم برسد تا هیچ حقی از مردم ضایع نشود.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 28 اسفند 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر