يکشنبه 30 تير 1398 17 ذو القعدة 1440 21 ژوئیه 2019
تاریخ : سه شنبه 6 فروردين 1398
کد 127

برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر

در این مراسم احمد خیرخواه به عنوان رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر منصوب و از خدمات و فعالیت‌های سلمان اسلامی رئیس پیشین این بنیاد تقدیر و تشکر بعمل آمد.
برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر
در این مراسم احمد خیرخواه به عنوان رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر منصوب و  از خدمات و فعالیت‌های سلمان اسلامی رئیس پیشین این بنیاد تقدیر و تشکر بعمل آمد.
عادل اصغرپور فرماندار شهرستان عجب‌شیر نیز بابیان اینکه خانواده‌های شاهد و ایثارگر شایسته تکریم و احترام هستند اظهار داشت: آحاد مردم و مسئولین وظیفه‌دارند تا با صیانت و پاسداری از آرمان‌های والای شهدا، در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.
عباس پورحسن در مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر که با حضور کارکنان، بازنشستگان و تعدادی از خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر این شهرستان برگزار شد گفت: خدمت به جامعه ایثارگری و تکریم آنان توفیقی الهی و افتخاری بزرگ محسوب می‌شود.
وی ارائه ايده و نظرات سازنده از سوی كاركنان را در پويايی و رشد سازمان مهم دانست و عنوان کرد: كاركنان بنیاد شهید و امور ایثارگران بايد نگرش سازمانی را ملاك و معيار كار خود قرار دهند و از تمام توان خود در جهت تحقق سیاست‌ها و اهداف سازمانی استفاده كنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بابیان اینکه ايجاد انگيزه و ارتقا بهره‌وری کارکنان در جهت تحقق اهداف سازمانی مؤثر است، اظهار داشت: باید از دانش علمی، خلاقیت‌ها و ظرفیت‌های كاركنان در راستای پيشبرد امور نهايت بهره را ببریم تا خدمات بهتر و مناسب‌تری به خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر ارائه کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در دیدار با امام‌جمعه و فرماندار شهرستان عجب‌شیر گفت: رشد و تعالی انقلاب، مرهون جان‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران است.
پورحسن با اشاره به نقش مهم و محوری خانواده‌های شاهد و ایثارگر در تحقق اهداف و آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: رشادت، ایستادگی و پایمردی این اسوه‌های صبر و ایثار، موجب شده تا توطئه‌های دشمنان یکی پس از دیگری نقش بر آب شود.
حجت‌الاسلام محمود شربیانی امام‌جمعه شهرستان عجب‌شیر نیز بابیان اینکه ولایتمداری، بصیرت و دشمن‌شناسی مهم‌ترین پیام شهدا گران‌قدر است گفت: آشنایی و پیوند بیش‌ازپیش نسل نوجوان و جوان با اهداف و آرمان‌های آنان، ترویج و تعمیق فرهنگ ناب و متعالی ایثار و شهادت در جامعه و تکریم خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر باعث بقای نظام و انقلاب خواهد بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همچنین در دیدار با مادر مکرم شهیدان « عبدالعظیم، عبدالصمد و حسین زنده‌دل» گفت: خانواده‌های معظم شهدا، ارکان پایداری نظام هستند.
وی افزود: تکریم شهیدان و تعظیم در برابر خانواده‌های صبور آنان کمترین کار در قبال ایثار و فداکاری بزرگ شهدا است.
پورحسن با تبریک سال جدید و ادای احترام به مقام شامخ شهدا گلگون‌کفن ایران اسلامی اظهار داشت: شهدا انسان‌های مخلصی بودند که برای حفظ آرمان‌های انقلاب جان خود را فدا کردند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پابرجا بماند.
در این مراسم احمد خیرخواه به عنوان رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر منصوب و  از خدمات و فعالیت‌های سلمان اسلامی رئیس پیشین این بنیاد تقدیر و تشکر بعمل آمد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 فروردين 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر