يکشنبه 30 تير 1398 17 ذو القعدة 1440 21 ژوئیه 2019
تاریخ : سه شنبه 20 فروردين 1398
کد 132

تجلیل از جانبازان پاسدار جنگ تحمیلی در عجب شیر

با حضور فرماندار و امام جمعه جانبازان پاسدار جنگ تحمیلی در عجب شیرتجلیل شدند
جانبازان شهدای زنده و سندهای افتخار نظام هستند
امام جمعه شهرستان عجب شیر گفت: جانبازان شهدای زنده و اسناد افتخار نظام هستند.
حجت السلاممحمود شربیانی ضمن تبریک اعیاد شعبانه، ولادت با سعادت حضرت امام حسین (ع) روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(ع) روز جانباز در دیدار با جانبازان(پاسدار) جنگ تحمیلی افزود:روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است.
امام جمعه عجب شیر گفت: روز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند.
وی جانباز را تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی خواند و گفت: این افراد، شهدای زنده و سرافرازانی ستودنی هستند که زندگی در کنار آن ها  موجب افتخار ماست.
 امام جمعه عجب شیر با بیان اینکه جانبازان، سرافرازان ملت ایران هستند، اظهار کرد: وظیفه انسانی همه ماست که از خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان جنگ تحمیلی قدردانی کنیم.
فرماندار شهرستان عجب شیر نیز با اشاره به لزوم تکریم جانبازان تاکید کرد: جانبازان سندهای افتخار نظام هستند و تکریم از آنها پاسداشت و تکریم ارزشها است.
عادل اصغرپور با یادآوری اینکه در طول دوران انقلاب به ویژه سال های دفاع مقدس مردان و زنان این مرز و بوم با فداکاری، استقامت و پایداری در برابر تمامی تهدیدات و هجمه های دشمنان نظام ایستادگی کردند تا آرمان ها و اهداف انقلاب به ثمر رسیده و ارزش های ناب اسلامی در این کشور محقق شود، افزود: جانفشانی های شهدا و از خودگذشتگی جانبازان و فداکاری ایثارگران باید به نسل حاضر و نسل‌های آینده انتقال داده شوند.
وی با تقدیر از صبر و استقامت ایثارگران، افزود: ایثارگران سرمایه های گران سنگ انقلاب اسلامی و ضامن امنیت و آرامش کشور هستند و باید حضور آنها در کشور را قدر دانست.
به همین مناسبت و گرامیداشت میلاد مبارک امام حسین و حضرت ابوالفضل العباس و روز پاسدار و جانباز امام جمعه و فرماندار شهرستان عجب شیر و جانشین فرمانده سپاه ورییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از جانبازان 65درصدی ارشد رستم فام و جانباز 55درصدجلیل گلشن و جانباز50درصدی تقی نورانگیز دیدار و تقدیر نمودند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 20 فروردين 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر