يکشنبه 30 تير 1398 17 ذو القعدة 1440 21 ژوئیه 2019
تاریخ : چهارشنبه 21 فروردين 1398
کد 133

مراسم سالگرد شهادت امیر سپهبد صیاد شیرازی در عجب شیر برگزار شود

مراسم بیستمین سالگرد شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی با حضور روحانیون و فرماندهان، مسوولان وکارکنان ادارت و جمع کثیری از مردم و خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان در مسجد جامع عجب شیر برگزار شد
جانشین عقدتی سیاسی پادگان 03شهید برخورداری شهرستان عجب شیر در مراسم گرامیداشت بیستمین سالروز شهادت شهيد علي صياد شيرازي با اشاره به ویژگی های ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: ارتش مکتبی در دفاع از انقلاب اسلامی، ولایتمداری خود را از اوایل انقلاب به نمایش گذاشت و به فرمان حضرت امام خمینی(ره) لبیک گفت.
حجت السلام علی هژابری در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد: دشمنان به دلیل دفاع تمام قد انقلاب ایران از اسلام، همواره دشمنی خود را با کشور ادامه می دهند و باید ما همواره آگاه و بصیر باشیم.
وی با بیان اینکه شهيد صياد شيرازي يكي از مردان با اخلاق و ارزشمند در نيروهاي مسلح بودگفت: شهید صیاد شیرازی در تاریخ ایران اسلامی رشادت های بی شماری را به ثبت رساند که برای دشمن سخت بود.
جانشین عقدتی سیاسی پادگان 03شهید برخورداری شهرستان عجب شیر افزود:شهید صیاد شیرازی سرآمد زمانه خویش بود و درس شهادت را از مکتب امام راحل آموخته بود.
وی افزود: دشمن از چنین انسان بزرگی که اثرگذاری های بسیار زیادی در راستای دفاع از کیان ایران اسلامی داشت، در هراس بود و در راستای توطئه های شوم خود آن را شهید کرد.
حجت السلام هژابری اطاعت از رهبر و ولی فقیه را از دیگر ویژگی های شاخص این شهید والامقام نام برد و اظهار کرد: صیاد شیرازی نماد و سمبل اتحاد و همدلی ارتش و نیروهای سپاه پاسداران بود.
جانشین عقدتی سیاسی پادگان 03شهید برخورداری شهرستان عجب شیر اظهار داشت: این شهید بزرگوار یک الگوی نمونه و فرماندهی ولایتمدار بود و باید چنین انسان های بزرگی سرلوحه کاری و رفتاری باشند.
وی با احماقانه خواندن تصمیم دولت مردان آمریکا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را جزو گروهای به اصطلاح تروریستی خوانده گفت: اگرچه دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران موضوع جدیدی نیست ولی این اقدام برای آمریکا هزینه های زیادی خواهد داشت
حجت السلام هژابری اضافه کرد: آمریکایی ها در صحنه عمل  از سپاه زخم خورده  بودند و برای نشان دادن خود چاره ای جز این اقدام خصمانه علیه سپاه نداشتند و این اقدام آمریکا این مجوز را به سپاه داد تا نیروهای آمریکایی را که در پایگاه های منطقه در تیررس موشک های سپاه قرار دارد به عنوان نیروهای تروریستی قلمداد کند و آمریکایی ها باید بفکر پوشک برای نیروهای خود در منطقه باشند.
جانشین عقدتی سیاسی پادگان 03شهید برخورداری شهرستان عجب شیر خاطرنشان کرد: آمریکا با دشمنی تمام عیار خود در قبال سپاه نشان داد، این نهاد انقلابی در مسیر ولایت و در جهت آرمان های انقلاب اسلامی حرکت می کند.
شهید امیر سپهبد علی صیاد شیرازی در سال 1323 در شهر درگز متولد شد وی در 9 مهرماه سال 1360با فرمان امام خمینی(ره) در سمت فرماندهی نیروی زمینی ارتش در میدان های نبرد حضور یافت و در 21 فروردین 1378 توسط منافقین شهید شد.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 فروردين 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر