يکشنبه 29 دي 1398 23 جمادى الأولى 1441 19 ژانویه 2020
تاریخ : جمعه 10 خرداد 1398
کد 155

آرمان آزادی قدس شریف، پابرجا و حتمی است

فرماندار شهرستان عجب شیر گفت: آزادی قدس شریف ، آرمان و آرزوی ملت‌های که پابرجا و حتمی است.
عادل اصغرپور در جمع راهپیمایی کنندگان در حمایت از مردم مظلوم فلستین و روز قدس از حضور پرشور مردم این شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر و قدردانی کرد وافزود: هم و غم کشورهای اسلامی برای آزادی قدس است وتلاش ها و اقدامات که حامیان رژیم صهیونستی انجام می دهندخطر ها و برنامه های جدید تعریف می کنندو امروز مردم منطقه و مردم دنیا نشان دادن که موضوع فلسطین را موضوع اصلی جهان اسلام می دانند و هیچ وقت از این موضوع عقب نشینی نمی کنند.
فرماندار شهرستان عجب شیر گفت:  مردم فلسطین تا آزادی قدس شریف و احقای حق این کشور باید مقاومت کنندو مردم این کشور اشغالی در چهارچوب مرزهای فلسطین مستقل شوند و 8میلیون نفر آواره که در کشورهای مختلف وجود دارد و رفتار های نامناسب که از لحاض انسانی خاتمه پیدا کند و در کشور خودشان مستقل شوند.
وی به اهمیت راهپیمایی روز جهان قدس اشاره کرد وافزود:مردم شریف ایران نشان دادن در برابر توطعه آمریکا و هم پیمانانش در منطقه و جهان برای آسیب به نظام جمهوری اسلامی ایران دارند همچنان پشتیبان اصلی و واقعی نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم مظلوم جهان هستند.
وی ادامه داد: مردم نه به عنوان صرف پشتیبان بلکه نشان دادن صاحب و مالک این نظام و انقلاب اسلامی وهمیشه پشت سر مقام معظم رهبری و مسوولین دلسوز هستند.
اصغرپور گفت: برای اینکه کشورمان در عرصه های جدید روز به روز به سمت پیشرفت و توسعه حرکت کند و موفقیت های که در طول سالیان اخیر شاهد آن بودیم این موفقیت ها گسترده شود و این محقق نمی شود بجز اینکه همچنان حامی و پشتیبان اصلی نظام جمهوری اسلامی باشیم.
فرماندار شهرستان عجب شیر گفت: این حمایت ها مردم ایران از نظام جمهوری اسلامی ایران نتیجه جز شکست و خاری برای تراپ و همپیمانان نخواهد بود و نشان خواهد داد.
وی گفت: ما ملزم هستیم وحدت و اتحاد در پیروی از رهبری نظام در موضع های که در کشورمان متنابه می باشد حضورمان راپررنگ و قوی نشان دهیم و تا شاهد توسعه و تثبیت نظام جمهوری اسلام ایران و رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی باشیم.
همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم مؤمن و روزه دار عجب شیر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار شد.
مردم و مسئولان شهرستان عجب شیر همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس صحنه‌های با شکوهی از عزم و اراده ملت مسلمان ایران اسلامی در دفاع از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند.
راهپیمایان با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر ضدولایت فقیه و بار دیگر از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین حمایت کرده و خواستار اتحاد مسلمانان در مقابله با رژیم اشغالگر قدس شدند.
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 10 خرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر