يکشنبه 29 دي 1398 23 جمادى الأولى 1441 19 ژانویه 2020
تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1398
کد 158

پیشرفت فیزیکی 86 درصدی درمانگاه تامین اجتماعی عجب شیر

فرماندار عجب شیر گفت: درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان 86 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان ۹8 به بهره برداری می رسد.
عادل اصغرپور در بازدید از درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان عجب شیر افزود: با بهره برداری از درمانگاه تخصصی، یک تحول اساسی در ارائه خدمت درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی عجب شیر انجام می شود.
فرماندار عجب شیر هدف از این بازدید را بررسی موانع و مشکلات پروژه درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان و بررسی راهکارهایی جهت تسریع در اتمام این پروژه دانست.
فرماندار عجب شیر اظهارکرد: بیش از ۸هزار و۵۰۰ نفر بیمه شده اصلی در عجب شیر وجود دارد که با تحت پوشش قراردادن 26 هزار نفر جمعیت شهری و روستایی از سوی این بیمه و یکهزارو200نفر بازنشسته و مستمربگیر بیمه تامین اجتماعی وجود دارد که  مسیر ارایه خدمات درمانی مطلوب به مردم این منطقه فراهم می شود.
وی با بیان اینکه برای این درمانگاه 120میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است ،گفت : کلنگ زنی این طرح توسط وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سال 86 در زمینی به مساحت ٢ هزار و ٩٠٠ مترمربع آغاز شده است و تاکنون بیش از 90 میلیارد ریال برای این طرح هزینه شده است.
وی افزود:این طرح در سه طبقه شامل بخش های پزشکان عمومی، متخصص، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی و دندانپزشکی مجهز خواهد شد.
 وی در این بازدید با اشاره به اهتمام سازمان تأمین‌ اجتماعی برای رفع مشکلات درمانی بیمه‌شدگان تأمین‌ اجتماعی گفت: ارتقاء فضای فیزیکی موجب تنوع خدمات و به تبع آن افزایش کیفیت خدمات خواهد شد که درنهایت رضایت بیمه‌شدگان را در پی خواهد داشت.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 28 خرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر