چهارشنبه 15 مرداد 1399 14 ذو الحجة 1441 5 اوت 2020
تاریخ : پنجشنبه 6 تير 1398
کد 159

مراسم تودیع و معارفه بخشدار قلعه چای عجب شیر

در جلسه شورای اداری شهرستان عجب شیر ازمراسم زحمات جعفر آذری تقدیر و با اعطای حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی علی امانی به عنوان بخشدار جدید قلعه چای منصوب شد
کمبود آرد و نان در شهرستان عجب شیر وجود ندارد
فرماندار شهرستان عجب شیرگفت: در شهرستان عجب شیر هیچ گونه مشکل و کمبود آرد و نان وجود ندارد.
عادل اصغرپور در جلسه شورای اداری شهرستان عجب شیر افزود: مصرف نان با توجه به فصل کاری کشاورزان و حضور گردشگردر شهرستان بالا رفته است ولي مشکل کمبود آرد در شهرستان عجب شیر وجود ندارد.
وی ادامه داد:سپاس گذاری از مردم شهرستان عجب شیر وخصوصا مردم کشور و استان به طور که در راستای شرایط کنونی از طرف دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی کشورمان انواع اقصام توطئه و شیطنت و خصومت نشان داده اند در مقابل آنها مقاومت و ایستادگی کردند و مسوولان کشورمان را همراهی کردند.
وی گفت: دشمنان در حوزه تحریم ها و مسائل مختلف سیاسی و امنیتی و اجتماعی سعی دارند حداکثر فشار را تحمیل کنند تا باعث جدایی مردم و مسوولین نظام بشوندولی با آگاهی و هوشیاری مردم این توطئه و قصد دشمنان محقق نشده ونخواهد شد.
وی بر الزام فعالیت مسوولان در برابر خدمات و اقدامات با نیاز جامع را خواستار شد واظهار داشت:مسوولان بیشتر از قبل هم در میزان و نحوه حضور در ادارات و چه در باره نحوه نظارت و کنترل کارکنان ادارات بیش از پیش باید ساعی و تلاش کنند.
اصغرپور تاثیراین دو حوزه کاری مسوولان تاکید کرد واظهار داشت: نظارت بر همکاران موجب فضای سالم در ادارات و خدمات لازم به مردم می شود و درنهایت رظایت مندی مردم که فرض اولیه و لازم است با تلاش بیش از پیش محقق و مردم از خدمات لازم در حضور خود در ادارات نتیجه می گیرند.
وی با اشاره به اینکه مسوولان باید مراقبت و مواظب حوزه سلامت اداری باشند گفت: مشکلات و مسائل مالی و مفاسد مالی و اداری در ادارات شهرستان دیده نشود و مسوولان وظیفه دارند که بیش از قبل به حوزه سلامت اداری توجه کنند .
وی به مسوولان برای ایجاد فضای سلام  و بدست آوردن حفظ رضایت مردم تاکید کرد وگفت: هرگونه سوء استفاده وسوء مدیریتی یا فساد چه به صورت مالی و اداری و امکانات دولتی باشد نارظایتی مردم را خواهد داشت که برای ما به هیچ عنوان پذیرفته نیست.
وی ادامه داد: تلاش مسوولان در نظارت و بازرسی های که از طرف دستگاههای نظارتی می شود حتما مسوولان با این افراد ناظر همراهی بیش از پیش داشته باشند و توسعه و تذکرات و موارد خواسته شده از این بازرسان را برای توسعه کشور و منطقه که لازم است را تامین کنند.
وی افزود: در راستای نظارت از صنوف مختلف اکیپ های نظارتی که فرمانداری تشکیل داده این بازرسی ها از صنوف با تلاش ها ادامه دار و تداوم خواهد داشت و این بازرسی ها موجب آرامش نسبی در وضعیت بازار خواهد بود واین وضعیت شهرستان عجب شیررا مقایسه کنیم با دیگر شهرستان ها قابل قبول است.
وی بر حمایت همه جانبه بر سرمایه گذاران در شهرستان عجب شیر اشاره کرد و گفت: نظارت های دوره ای با واحدها تولیدی شهرستان داریم ومشکلات این واحدهااگر شهرستانی باشد حل و اگر استانی باشد پیگیر مشکلات این واحدها می باشیم.
وی ازهمراهی و همکاری تمامی ادارات از واحد های تولیدی و سرمایه گذاران که می خواهند در شهرستان عجب شیر سرمایه گذاری کنند خبر داد و گفت:به خاطر شرایط مناسب که در این شهرستان جهت سرمایه گذارانی سرمایه گذاران است این شرایط را برای سرمایه گذاران سهل تر می کنیم.
وی  با اشاره به خدمات که به واحد های تولیدی و سرمایه گذاران در این شهرستان می شود باید بهتراز شرایط فعلی شود اشاره کرد و گفت:تمام اعضای کارگروها شهرستان تمام مشکلات این واحد های تولیدی و واحدهای در حال تاسیس را حل می کند تا شعار سال حمایت از رونق تولید در شهرستان را جامع عمل بپوشاند.
فرماندار عجب شیرگفت:با توجه با اینکه در فصل گرم قرار گرفتیم و مسوولین و متولیان نظارتی در حوزه بهداشتی و شبکه بهداشت و درمان و روسای ادارات که با بهداشت همکاری می کنند لازم و ضروری است بازدید و بازرسی های دوره ای را نسبت به قبل ازغذاخوری و مراکز نگهداری کالا بیشتر کنند تا شاهد مشکلات در سلامت مردم نباشیم.
وی افزود:در استانه انتخابات هستیم و با توجه به فعالیت کاندیدهای که تمایل دارند در عرصه انتخابات حضور یابند ولی لزوم رعایت موارد قانونی و الزامات که در این حوزه وجود دارد مسوولین ادارات باید رعایت کنند و امکانات و ماشین الات ادارات و یا مطالبه هزینه های اداری که برخی کاندیدها می خواهند بهره برداری کنند حق ندارند و خارج از چارچوب مقرارت قانون اقدام نمایند و عملکرد مسوولین ادارات تحت نظارت بوده  چرا که مهمترین وظیفه مسئولین ادارات  برگزاری انتخابات سالم است.
مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی گفت: فرماندارن، کارکنان و مسوولان ادارات علایق سیاسی خود را در انتخابات کنار گذاشته و از موقعیت خود له یا علیه کسی استفاده نکنند.
 
مرتضی محمدزاده عصر چهارشنبه در شورای اداری شهرستان عجب شیر با اشاره به اینکه سیاه نمایی ها در مشارکت عمومی تاثیر گذار است، اظهار داشت: انتخابات گذشته نشان داده است که مردم به شرایط واقف هستند.
وی با بیان اینکه انتخابات، اعتماد عمومی به عنوان سرمایه اجتماعی را تقویت می کند، افزود: مسوولان اجرایی امانتدار رای مردم هستند و برگزاری انتخابات سالم اهتمام آنان است.
محمد زاده با اشاره به اینکه یکی از اسناد مهم دولت منشور حقوق شهروندی است، افزود: اصل ۱۰۴ قانون اساسی کرامت و قداست و جایگاه شهروند در نظام جمهوری اسلامی را مشخص می‌کند و بر حفظ کرامت انسانی شهروندان در این سند تاکید شده است.
وی خاطرنشان کرد: یکی از اصول اساسی در یک سیستم اداری قانون مداری و پاسخگویی و شفافیت و بدون پیش داوری است.
وی با بیان اینکه رعایت حق مردم باید سرلوحه برنامه مسوولان باشد، گفت: شکافی عمیق بین فشار اقتصادی و نارسایی و ضعف‌ها وجود دارد و متاسفانه عده‌ای ناخواسته و ندانسته سعی در بد جلوه دادن آینده این جامعه دارند.
محمد زاده بد بین کردن مردم نسبت به آینده را آفت توسعه دانست و افزود: ساقط کردن پرنده بدون سرنشین دشمن بار دیگر اقتدار جمهوری اسلامی را نشان داد و معادلات امنیتی دشمنان را به هم زد.
امام جمعه عجب شیر نیز با بیان اینکه به مسئولیت باید به چشم امانت نگاه کنیم، گفت: از آنجایی که این نظام ولایی است، همه باید ولایت‌مدار باشند و حزب بازی را کنار بگذارند؛ همه مسئولان از بالا به پایین باید تابع ولایت فقیه باشند و اگر مسوولی هر لحظه از خط ولایت خارج شد مسوولیتش نامشروع است.
حجت‌الاسلام شربیانی اعلام کرد: مسئولین شهرستان عجب شیر متحد هستند و کاستی‌ها را برطرف می کنند.
بر اساس این گزارش در پایان مراسم از زحمات جعفر آذری تقدیر و با اعطای حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی علی امانی به عنوان بخشدار جدید قلعه چای منصوب شد.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 6 تير 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر