چهارشنبه 15 مرداد 1399 14 ذو الحجة 1441 5 اوت 2020
تاریخ : شنبه 19 مرداد 1398
کد 165

استانداردسازی مدارس قدیمی شهرستان عجب شیر در اولویت باشد

فرماندار شهرستان عجب شیر گفت: استاندارد سازی و نوسازی مدارس قدیمی و تامین کمبودهای فضای آموزشی در شهرستان باید در اولویت برنامه مسئولان باشد
عادل اصغرپور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان عجب شیر افزود:60درصد مدارس شهرستان غیر مستکم هستند که با اولویت بندی این مدارس باسازی و نوسازی گردد.
وی از شهردار عجب شیر برای تسریع در ساخت مدرسه پروین اعتصامی با توجه به نیاز و کمبود فضای آموزشی در شهر را خواستار شد وافزود: مدرسه در حال ساخت خضرلو نیز با توجه به متوقف شدن چندین ساله با معرفی پیمانکار ساخته می شود و برای ساخت هنرستان در شهرستان زمینی به وسعت 5هکتار به آموزش و پرورش داده شده طی مراحل این  طرح ساخت آن آغاز خواهد شد.
فرماندار عجب شیر با اشاره به کمبود فضای آموزشی در شهرستان عجب شیر یادآور شد: متأسفانه مرکز شهرستان همچنان از کمبود فضای آموزشی رنج می‌برد و باید با یک تعامل منطقی بتوانیم نیازهای تحصیلی دانش آموزان را با کمک خیرین مدرسه ساز برطرف کنیم.
وی از تخصیص اعتبار برای بازسازی اوردگاه آموزش و پرورش در رحمانلو خبرداد و افزود: برای بهسازی این طرح 110میلیون تومان اختصاص یافته است.
فرماندار شهرستان عجب شیر گفت: دستگاه های اجرایی و نهادهای ذیربط باید نهایت همکاری لازم را با آموزش و پرورش در فراهم کردن بستر مناسب برای حضور پرنشاط تر دانش آموزان در محیط آموزشی داشته باشند.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 مرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر