چهارشنبه 15 مرداد 1399 14 ذو الحجة 1441 5 اوت 2020
تاریخ : دوشنبه 4 شهريور 1398
کد 171

همه اجزای نظام مدیریتی باید هماهنگ باشند/ موفقیت‌های کشور نتیجه اقتصاد مقاومتی است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه برای حفظ کارآمدی نظام مدیریتی کشور، همه اجزای آن باید باهم هماهنگ باشند، افزود: میراثی که امروز برای آیندگان بنا می‌نهیم بایدزیربنای محکم، قابل اطمینان، فاخر و ارزشمندی داشته باشد.

حمیدرضا قاسم‌زاده در جمع کارکنان فرمانداری عجب‌شیر، گفت: کشوری که بتواند از اصول اقتصاد مقاومتی تبعیت کند در مقابل ضربات، فشارها و آسیب‌ها، موفق و سربلند خواهد شد که این امر نیازمند هماهنگی کلیه اجزای نظام مدیریتی آن کشور است.

 


وی افزود: اقتصاد مقاومتی، اقتصادی است که در برابر تمام فشارها ایستاده و شاکله اصلی خود را حفظ کند و کشورهایی موفق هستند که از اصول چنین اقتصادی تبعیت کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی به برخی از دستاوردهای عظیم دولت ازجمله افتتاح فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس، افزایش تولید بنزین به 102 میلیون لیتر و تولید 506 میلیون مترمکعب گاز در روز، گازرسانی به 921 هزار مشترک جدید، توسعه کشت گلخانه‌ای به میزان 2651 هکتار و تولید 13 میلیون تن گندم اشاره کرد و گفت: همه این موفقیت‌ها، نتیجه عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است که در تحقق اقتصاد بدون نقت و توسعه صادرات نیز نقش بسزایی دارند.

وی با بیان اینکه باید ظرفیت‌های کشور را به خوبی بشناسیم، گفت: جامعه و نظام مدیریتی باید در مقابل شوک‌های مختلف آماده باشد، چرا که دشمنان از دشمنی دست برنداشته‌اند و در هر مقطع با ترفند جدیدی به مقابله با نظام می‌آیند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی همچنین به برخی از مسائل و مشکلات مطرح شده در این جلسه اشاره کرد و گفت: درخواست‌ها و نیازهای همکاران بررسی خواهد شد و در حد وظایف و اختیارات برای حل مشکلات کارکنان دولت تلاش می‌کنیم تا با توان بیشتر در خدمت مردم باشند.

در این جلسه فرماندار عجب‌شیر و تعدادی از کارکنان این فرمانداری نیز به بیان مهم‌ترین مسائل و مشکلات اداری این شهرستان پرداختند و در ادامه مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی در خصوص موضوعات مطرح شده، توضیحات لازم را بیان کردند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان عجب‌شیر از بخش‌های مختلف فرمانداری این شهرستان بازدید و با کارکنان آن گفت‌وگو کرد.

قاسم‌زاده همچنین تعدادی از طرح‌های عمرانی و خدماتی این شهرستان را به مناسبت هفته دولت افتتاح کرد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 4 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر