چهارشنبه 15 مرداد 1399 14 ذو الحجة 1441 5 اوت 2020
تاریخ : چهارشنبه 6 شهريور 1398
کد 173

هشت طرح عمرانی،خدماتی و تولیدی در شهرستان عجب شیر به بهره برداری رسید

هشت طرح عمرانی،خدماتی و تولیدی با اعتبار 97میلیاردو780میلیون ریال در شهرستان عجب شیر به بهره برداری رسید.

این طرح ها شامل افتتاح ساختمان واورژانس 115بایک دستگاه آمبولانس و 6نفر نیروی انسانی،افتتاح آزمایشگاه مرکزی بهداشت عجب شیر،افتتاح کانون دوستاران شهروند ارشد،افتتاح ساختمان دهیاری روستای نانسا ، افتتاح کارخانه تولید هیدروکربن سبک وسنگین با اشتغال زایی 12نفر ،کارگاه تیرچه بلوک با اشتغال زایی 3نفر و  کارخانه صنایع چوب با اشتغال زایی 10نفر و  اجراکارخانه تولید روغن موتور با اشتغال زایی 50نفر به بهره برداری رسید.

فرمانداتر شهرستان عجب شیر در افتتاح این طرح ها با اشاره به اهمیت حمایت از بخش خصوصی گفت: قطعاً باید از سرمایه‌گذاران حمایت کرد تا زمینه اشتغال در کشور به ویژه روستاها فراهم شود.

عادل اصغرپور بر حمایت همه جانبه بر سرمایه گذاران در شهرستان عجب شیر اشاره کرد و گفت: نظارت های دوره ای با واحدها تولیدی شهرستان داریم ومشکلات این واحدهااگر شهرستانی باشد حل و اگر استانی باشد پیگیر مشکلات این واحدها می باشیم.
وی ازهمراهی و همکاری تمامی ادارات از واحد های تولیدی و سرمایه گذاران که می خواهند در شهرستان عجب شیر سرمایه گذاری کنند خبر داد و گفت:به خاطر شرایط مناسب که در این شهرستان جهت سرمایه گذارانی سرمایه گذاران است این شرایط را برای سرمایه گذاران سهل تر می کنیم.
وی  با اشاره به خدمات که به واحد های تولیدی و سرمایه گذاران در این شهرستان می شود باید بهتراز شرایط فعلی شود اشاره کرد و گفت:تمام اعضای کارگروها شهرستان تمام مشکلات این واحد های تولیدی و واحدهای در حال تاسیس را حل می کند تا شعار سال حمایت از رونق تولید در شهرستان را جامع عمل بپوشاند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر