چهارشنبه 15 مرداد 1399 14 ذو الحجة 1441 5 اوت 2020
تاریخ : يکشنبه 17 شهريور 1398
کد 174

ضرورت رفع نقاط حادثه خیز بزرگراه عجب شیر بناب

فرماندار عجب شیر بر ضرورت رفع نقاط حادثه خیز بزرگراه عجب شیر بناب تاکید کرد.
ضرورت رفع نقاط حادثه خیز بزرگراه عجب شیر بناب
فرماندار عجب شیر بر ضرورت رفع نقاط حادثه خیز بزرگراه  عجب شیر بناب تاکید کرد.
عادل اصغرپور در جلسه شورای ترافیک شهرستان عجب شیر افزود:نبود شانه خاکی و اختلاف ارتفاع جاده عجب شیر بناب موجب تصادفات متعدد می شود که باید اداره راه و شهرسازی نسبت به رفع این مشکل و نصب گاردریل اقدام نماید.
وی خواستار تامین روشنایی در ورودی شهر عجب شیر از طرف بناب با همکاری اداره برق و راهداری شهرستان شد و افزود: به منظور بالا بردن ایمنی در تردد وسایل نقلیه و جلوگیری از واژگونی‌های منجر به فوت با فعالیت نیروهای راهداری این اداره و با به‌کارگیری تجهیزات و ماشین‌آلات راهسازی نسبت به تعریض و شانه سازی اقدام شود.
وی خواستار اجرای طرح ایمن سازی راهداری شهرستان عجب شیر در مقابل بیمارستان عجب شیر توسط شهرداری را خواستار شد وافزود:باید مغازه های ایجاد شده در کنار جاده در میدان راه آهن و میدان بسیج ساماندهی و مکان مناسب توسط شهرداری شناسایی و این افراد به آنجا انتقال یابند.
وی با بیان اینکه سرعت‌گیر و سرعت‌کاه از ابزار کنترل سرعت وسایط نقلیه است که غیراستاندارد بودن آنها باعث کم اثر بودن این ابزار در کنترل سرعت شده و نه تنها سبب کاهش ترافیک نمی‌شود بلکه ایجاد بارترافیکی و حتی منجر به تصادفات نیز می‌‌شودگفت: ایجاد هرگونه موانع، سرعت‌گیر و سرعت‌کاه در سطح شهرستان عجب شیر با مجوز شورای ترافیک شهرستان امکان پذیر است.
فرماندار شهرستان عجب شیر گفت:سازمان حمل و نقل شهرستان عجب شیر اقدامات لازم بر کنترل معاینه فنی خودروها وبر سلامت کامل رانندگان برای بکارگیری در سرویس حمل و نقل دانش آموزان مدارس تاکید کرد وافزود: دستگاه های مسوول از جمله سازمان حمل و نقل همگانی شهری و روستایی شهرستان عجب شیرو راهنمایی و رانندگی، نیروی انتظامی و آموزش و پرورش باید نظارت جدی بر این خدمات داشته باشند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 17 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر