سه شنبه 30 مهر 1398 22 صفر 1441 22 اکتبر 2019
تاریخ : شنبه 23 شهريور 1398
کد 175

شورای آموزش و پرورش شهرستان عجب شیر برگزار شد

عادل اصغرپور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان عجب شیر با اشاره به اینکه درآستانه سال تحصیلی جدید از همه ادارات،دستگاه های اجرایی، شوراها و دهیاران خواست،برای آماده سازی مدارس برای تحصیل دانش آموزان، آموزش و پرورش را یاری کنند

فرماندار عجب شیر گفت:آموزش وپرورش بزرگترین خانواده و تمام آحاد جامعه عضو آن است و آن چه که در آموزش پرورش مهم است سرمایه مردمی است که در اعتماد ،مشارکت و در بحث اداره آموزش و پرورش شهرستان و جامعه تاثیر گذار است و تداوم و حفظ و سرمایه و مشارکت مردم تعیین کننده است.
وی تاکید کرد: لازم است اعضای شورا آموزش و پرورش و سایر ادارات شهرستان نسبت به همکاری و همیاری به دستگاه آموزش و پرورش قدم بردارند و پیگیر مسائل و مشکلات و حل این مشکلات از هیچ کاری دریغ نکنند .
وی گفت:رسالت که در آموزش و پرورش وجوددارد و مهم است حل مشکلات بتوانیم اهداف وزارت آموزش و پرورش را به حداقل برسانین تا این وزارت به اهداف اصلی خود برسد.
وی با اشاره به بازگشایی مدارس شهرستان و نظارت و برنامه ریزی بر برگزاری شرایط ایدآل و متفاوت نسبت به سال گذشته انجام شود افزود:بررسی وضعیت مدارس ناایمن ،ثبت نام دانش آموزان ،ساماندهی وسازماندهی دقیق معلمان وتهیه تجهیزات لازم برای بازگشایی مدارس را اولویت اصلی در انجام امور اموزش وپرورش عنوان کرد وبر پیگیری این امور مهم تاکید کرد.  
فرماندار شهرستان عجب شیر بر قیمت گذاری سرویس مدارس طبق مصوبه سازمان حمل و نقل و نظارت آموزش و پرورش باید باشد گفت: پلیس راهور روی سلامت فنی خودروهای انتقال دانش‌آموزان و سلامت روانی رانندگان با همکاری آموزش و پرورش نظارت لازم داشته باشد.
وی به رابطه و همکاری بین انجمن اولیاء و مربیان را در سال گذشته ایده آل ندانست وافزود:باید آموزش پرورش برای شرایط مطلوب رساند مدارس هم در بحث آموزش و تربیت و مشکلات مدارس فعالیت انجمن اولیاء با مربیان را بیشتر کند.
در سال تحصیلی جدیدشهرستان عجب شیر 12هزارو 400دانش آموز با 854 معلم در 124 مدرسه در مقاطع مختلف مشغول به تعلیم و تربیت خواهند بود.

  • نوشته شده
  • در شنبه 23 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر