سه شنبه 30 مهر 1398 22 صفر 1441 22 اکتبر 2019
تاریخ : چهارشنبه 27 شهريور 1398
کد 178

راه اندازی شورای حل اختلاف صنعت برای واحد های تولیدی درمراکزاستان ها و شهرستان ها

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل جدید سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی گفت: تا یک ماه آینده در تمام مراکز استان ها و شهرستان ها شورای حل اختلاف صنعت راهندای می شود.
صادق نجفی در جلسه بررسی مشکلات واحدهای صنعتی عجب شیر افزود: شورای حل اختلاف بخش صنعت، معدن و تجارت با موافقت رئیس‌کل دادگستری به‌زودی درمراکز استان ها راه‌اندازی می‌شود.
وی افزود:تمامی شکایات واحدهای تولیدی دولتی و غیردولتی به  غیر جرایم فردی به جای اینکه این شکایات این واحدها به دادگاه بروند به شورای حل اختلاف صنعت مراجع خواهند کرد .
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل جدید سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ادامه داد: این شورا را از تهران و به مراتب مراکز استان ها تا یک ماه آینده شروع خواهد شد و در شهرستان ها نیز این شورای راهندازی خواهد شد.
او افزود: مطرح شدن مشکلات واحد‌های صنعتی با سرعت و دقت بیشتر و ارجاع تأمین دلیل‌های واحد‌های تجاری با هدف رفع مشکلات پیش رو و رونق بیش از پیش واحد های تولیدی و صنعتی به شورای حل اختلاف از جمله مهم‌ترین کارکرد‌های تشکیل شورا‌های حل اختلاف صنعت است.
وی خواستار همکاری دستگاههای خدمات رسان شهرستان برای تکمیل و بهره برداری از خط توليد پوره ميوه جات و رب گوجه فرنگي درشهرستان عجب شیرتا دهه مبارک فجر خبر داد وافزود:با بهره برداری از این واحد بیش از 300نفر اشتغال زایی به صورت فصلی ایجاد خواهد شد.
وی نسبت به پیگیری و رفع مشکلات واحدهای تولدی بزرگ صنعتی در شهرستان عجب شیر اشاره کرد و گفت: در شرایط فعلی همه باید به صنعتگران کمک کنند‌.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل جدید سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی افزود: کمک به کارآفرینان کمک به جامعه و کشور است و در این زمینه همه باید با استفاده از تمامی ظرفیت ها کمک کنند‌.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 27 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر