پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 21 تير 1400
کد 384

اهدای 10 سری جهیزیه به نوع روسان عجب شیر

به مناسبت روز ازدواج ، 10 سری جهیزیه به نوع عروسان عجب شیر اهداء شد.
، روز دوشنبه در آیین اهدای این جهیزیه ها به نوعروسان، افزود:هدف از اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد، ترویج ازدواج آسان و کمک به ازدواج فرزندان خانواده‌های نیازمند و مددجویان است که این مهم تا کنون با همکاری و مساعدت خیرّین نیک‌اندیش محقق شده است.
عادل اصغرپور با اشاره به نقش مهم حامیان، خیّران و دستگاه‌های اجرایی در توانمند سازی خانواده های نیازمند اظهارکرد: کمک به تامین جهیزیه دختران تحت پوشش و پرداخت کمک هزینه ازدواج فرزندان پسر از جمله حمایت‌های کمیته امداد در راستای ترویج فرهنگ حسنه ازدواج است تا در سایه این امر مهم، از بروز آسیب‌های اجتماعی در جامعه پیشگیری شود.
مدیر کمیته امداد شهرستان عجب شیرافزود: این اقلام شامل یخچال، اجاق گاز، لباسشویی، تلویزیون، جاروبرقی، پتو و بسته های معیشتی بوده که جمعا به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان می باشد.
شفق اظهار کرد: این جهیزیه ها توسط مرکز نیکوکاری بسیج خواهران، حوزه کوثر ولایت سپاه عجب شیر، کمیته امداد امام خمینی، هلال احمر و خیرین شهرستان هفت سری جهازیه به نوعروسان اهدا شد.
وی، گفت: تامین جهیزیه برای دختران دم بخت و نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد به کمک خیران انجام می‌ شود و هم اکنون 40نوعروس این شهرستان در انتظار مساعدت خیران نیکوکار برای تهیه جهیزیه هستند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) عجب شیر یادآوری کرد: این نهاد آماده دریافت هرگونه کمک نقدی و غیرنقدی برای تامین جهیزیه این تعداد نوعروس جهیزیه است.
عابدی، با دعوت از خیران نیکوکار برای مشارکت در تامین جهیزیه نوعروسان افزود: حمایت های کمیته امداد از نوعروسان و زوج های جوان مددجو علاوه بر کمک هزینه جهیزیه برخی برنامه های مشاوره ای، آموزشی و فرهنگی را نیز شامل می شود.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 تير 1400
  • توسط مدیر سایت فرمانداری عجب شیر