پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : چهارشنبه 23 تير 1400
کد 385

خدمات فرهنگیان و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان عجب شیر در ایام کرونایی و سالتحصیلی۱۴۰۰_۱۳۹۹ شایسته تقدیر هست‌

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عجب شیر ؛ عادل اصغرپور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ضمن تشکر و قدردانی از تلاش مدیریت آموزش و پرورش و همکاران فرهنگی گفت : سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ یکی از سخت ترین سالهای آموزش و پرورش در ایران و کل جهان بود چرا که دنیا با ویروس کرونا درگیر شده بود و کلیه سیستم های آموزشی را مختل، و کلیه فعالیتهای حضوری را به غیر حضوری تبدیل کرد.
فرماندار شهرستان عجب‌شیر با اشاره به اقداماتی که در حوزه های مختلف آموزش و تربیتی شهرستان انجام و در تمام شاخص‌ ها آموزش و پرورش عجب شیر با مدیریت و برنامه در استان خوش درخشیده است گفت: تلاش دانش آموزان و معلمان و فرهنگیان جای تقدیر و تشکر را دارد.
وی با اشاره به اینکه، با انجام واکسیناسیون توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا انشاا.. در خصوص نحوه فعالیتهای  مدارس تصمیم گیری خواهد شد افزود: باید از همین ابتدا با قدرت برای پروژه مهر برنامه ریزی شود.
اصغرپور با بیان اینکه پایش میزان افراد بی‌سواد باید به‌ طور برنامه‌ریزی‌ شده و هدفمند انجام شود، زیرا آمار به دست آمده دارای خروجی است و می‌توان از میزان سواد افراد مختلف را مورد بررسی قرار داد، گفت: نبود بانک اطلاعاتی دقیق از بی‌سوادان در شهرستان روند سوادآموزی را سخت کرده است.
وی با بیان این که ارائه آمار و معرفی افراد بیسواد جامعه نقش مهمی در کاهش آمار بی سوادی دارد، افزود: برخی دستگاه های اجرایی مانند کمیته امداد، شبکه بهداشت ،اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی به دلیل نوع وظایف کاری و ارتباط با اقشار هدف در جامعه در کاهش آمار بیسوادی نقش مهمی دارند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 تير 1400
  • توسط مدیر سایت فرمانداری عجب شیر