پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : چهارشنبه 3 شهريور 1400
کد 389

2طرح عمرانی و کشاورزی در عجب شیر به بهره برداری رسید

همزمان با اولین روز از هفته دولت، ۲ طرح عمرانی و کشاورزی با صرف ۲ میلیارد تومان اعتبار دولتی و مشارکت مردمی و بخش خصوصی در عجب شیر به بهره برداری رسید.

این طرح ها شامل زیرسازی و جدول گذاری و آسفالت روستای نانسا به طول ۲ هزار و ۲۰۰ مترمربع و گلخانه سه هزار متر مربعی با اشتغال زایی ۱۸ نفر در روستای النجق بود.

فرماندار عجب شیر در مراسم بهره برداری از این طرح ها گفت: مردم ولی نعمتان نظام و مسوولان هستند و اولویت اول مدیران اجرایی باید خدمت بی منت به آنها باشد.

عادل اصغرپور افزود: فرصت خدمتگزاری به مردم در نظام جمهوری اسلامی توفیق الهی است و این فرصت باید به بهترین نحو در راستای خدمت‌رسانی و رضایتمندی مورد استفاده قرار گیرد.

فرماندار عجب شیر با بیان اینکه توسعه زیرساخت های روستایی به نوعی برعهده دهیاران و شوراها است گفت: توسعه زیرساخت های روستایی در گرو مشارکت مردمی است.

وی با تاکید براینکه توجه به روستا بسیاری از مشکلات اقتصادی را حل می‌کند، افزود: مشارکت و همراهی مردم در راستای اجرایی کردن پروژه های عمرانی و توسعه ای در روستاها یکی از نیازهای ضروری است.

اصغرپور با اشاره به اینکه مسئولین خدمتگزاران مردم هستند، اظهارداشت: انقلاب ما مردمی‌ترین انقلاب دنیاست و به همین خاطر باید از مشارکت مردم به عنوان سرمایه ملی در راستای توسعه استفاده کرد.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 3 شهريور 1400
  • توسط مدیر سایت فرمانداری عجب شیر