پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : دوشنبه 15 آذر 1400
کد 409

فرماندار: مناطق حاشیه نشین عجب شیر از موادمخدر پاکسازی می‌شود

فرماندار عجب شیر برنامه ریزی برای مبارزه با مواد مخدر در مناطق حاشیه نشین را ضروری دانست و تاکید کرد: پاکسازی مناطق آلوده و آسیب پذیر به عنوان یکی از برنامه های مهم مورد توجه قرار گرفته است و دستگاه‌های متولی به تکالیف خود در این زمینه عمل کنند.

عادل اصغرپور روز یکشنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان عجب‌شیر با اعلام اینکه امنیت جامعه مرهون تلاش های نهادهای امنیتی، انتظامی و نظامی است، تاکید کرد: اقدامات پیشگیرانه باید به موقع انجام شده و با عوامل اصلی توزیع کننده مواد مخدر نیز به صورت جدی و همه جانبه برخورد شود.

وی ضمن اشاره به مشارکت مردم و دولت در امر مبارزه با مواد مخدر گفت: اعتیاد یک بیماری است و برای مداوا همه افراد جامعه باید مشارکت کنند چرا که افراد معتاد پس از ترک نباید رها شوند و باید مورد حمایت باشند و به خصوص موضوع اشتغال آنها باید مورد توجه قرار گیرد زیرا هزینه ای که  برای درمان آنها پرداخت می شود، نباید بی ثمر باشد.
فرماندار عجب‌شیر گفت: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در خصوص اثرات سوء مواد مخدر از وظایف اصلی کمیسیون مبارزه با موادمخدر است و باید در دستور کار جدی این کمیسیون قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: اداره بهزیستی و دیگر نهادها بایستی با  جدیت نسبت به آگاه سازی و آموزش جوانان و سایر گروههای در معرض خطر اقدام و با تحریک حساسیت اجتماعی و روشن کردن پیامدهای این پدیده شوم با اعتیاد مقابله کنند.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 15 آذر 1400
  • توسط مدیر سایت فرمانداری عجب شیر