پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : شنبه 27 آذر 1400
کد 412

جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان عجب شیر برگزار شد

جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان عجب شیربا حضور فرماندار ، امام جمعه و جمعی از روسای ادارات شهرستان عجب شیر برگزار شد.
فرماندار شهرستان عجب شیربا تاکید بر این که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، هدف اصلی در بنیاد شهید و امور ایثارگران است، گفت: با توجه به اهمیت این موضوع، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید در دستور کار همه دستگاه‎ها باشد.
عادل اصغرپور با تاکید بر اینکه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند توجه جدی مسئولان است گفت: ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت در سطح مدارس دارای اهمیت بسیار و ضروری است.
امام جمعه عجب شیر نیز با تاکید بر اینکه همه مسئولان باید در قبال خون شهدا پاسخگو باشند و برای رفع مشکلات خانواده های این عزیزان بکوشند، عنوان کرد: همان‌گونه که جانبازان و ایثارگران قابل تکریم هستند باید همسران و مادران آنان نیز که در بالاترین مرتبه‌های ایثار و فداکاری قرار دارند، تجلیل شوند.
حجت الاسلام محمود شربیانی با اشاره به اینکه امنیت و اقتدار و صلابت نظام و کشور مرهون خون شهدا است و در این بازه زمانی که در حال نبرد فرهنگی هستیم، تنها سلاح کارساز در مقابله با تهاجم فرهنگی و حفظ نسل جوان توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه راه پرافتخار شهدا است.
  • نوشته شده
  • در شنبه 27 آذر 1400
  • توسط مدیر سایت فرمانداری عجب شیر