پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : جمعه 16 ارديبهشت 1401
کد 501

همایش روز شوراها در شهرستان عجب شیر برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت روز شوراها ،همایش روز شورا با حضور امام جمعه ،فرمانداری عجب شیر،اعضا شورای تامین، بخشدار مرکزی و قلعه چای و کلیه اعضا شوراهای شهرعجب شیر و جوانقلعه و بخش مرکزی و قلعه چای برگزار شد.
فرماندار شهرستان عجب شیرضمن تبریک روز شورا با اشاره به اینکه در تقویم رسمی کشور روز نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز شوراها نامگذاری شده است، اظهار داشت: هدف از برگزاری این نشست تقدیر و قدردانی از زحمات اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها عجب شیر می باشد که در راستای عمران و آبادانی شهرها و دو بخش مرکزی و قلعه چای در تلاش هستند.
امام جمعه شهرستان عجب شیر ضمن تقدیر و تشکر از شوراهای اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن این ایام و تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده شوراهای اسلامی شهر و روستا بر همکاری و همراهی بیشتر مسئولین تاکید کرد وافزود: شورا برگرفته از قرآن کریم است لذا باید اعضای شوراهای اسلامی از این موقعیتی که نصیبشان شده به نحو احسن در راستای خدمت به مردم و رضایت خداوند متعال استفاده کنند.
در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر از خدمات ۱۲۴ شوراهای اسلامی شهرعجب شیر و جوانقلعه و  ۳۸ روستاهای بخش مرکزی و قلعه چای قدردانی  و تجلیل به عمل آمد.
  • نوشته شده
  • در جمعه 16 ارديبهشت 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر