پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : جمعه 16 ارديبهشت 1401
کد 503

🔰پیام تبریک فرماندار شهرستان عجب‌شیر بمناسبت گرامیداشت هفته معلم

🔰« جعفر قادری »رییس شورای آموزش و پرورش و فرماندار شهرستان عجب‌شیر با صدور پیامی فرارسیدن هفته معلم به تمامی معلمان تبریک گفت.
🔰« جعفر قادری »رییس شورای آموزش و پرورش و فرماندار شهرستان عجب‌شیر با صدور پیامی فرارسیدن هفته معلم به تمامی معلمان تبریک گفت.

🔵به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عجب‌شیر، پیام صادره فرماندار به شرح ذیل می‌باشد؛
               

                بسم الله الرحیم الرحیم

۱۲ اردیبهشت، سالروز پاسداشت مقام والای معلم و فرصتی مغتنم است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ همه شهدای والامقام، بالاخص معلمان و دانش‌آموزان شهید و بویژه معلم متفکر انقلاب، شهید آیت الله مرتضی مطهری، مراتب سپاس خود را تقدیم انسان‌های بزرگ و والاهمتی کنیم که کاروان دانش بشر را به سوی تعالی و سعادت رهنمون می‌سازند.

شهید مطهری الگویی تمام عیار برای جامعه بزرگ معلمان بوده و سالروز شهادت این استاد برجسته نظام مقدس جمهوری اسلامی و نامگذاری این روز به نام معلم، زمینه‌ای برای ارج نهادن به زحمات این عزیزان در عرصه تعلیم و تربیت و انسان سازی است.

بی‌شک اعتلای فرهنگ و اندیشه جامعه و ساختن تمدن نوین ایرانی با الگوی اسلامی در گرو تلاش هدفمند معلمانی است که در ترویج دانش و بینش همانند استاد شهید اهتمام می‌ورزند و از همین روست که نام و جایگاه والای معلم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه بوده است.

اینجانب ضمن قبولی طاعات و عبادات و فرارسیدن بزرگداشت مقام معلم و تقارن زیبای آن را با عید سعید فطر به فرهنگیان و معلمان پر تلاش و دلسوز و ولایی عجب شیر  تبریک عرض نموده و برخود واجب می‌دانم به مصداق حدیث شریف "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" و به افتخار جایگاه رفیع معلمی مراتب سپاس، تقدیر و تشکر خویش را از همکاری، همراهی و تلاش‌های دلسوزانه کلیه فرهنگیان(شاغل و بازنشستگان عزیز) و همه مسئولین و عزیزانی که در این عرصه مهم و حیاتی ما را مدد می‌رسانند به عمل آورم.


                        جعفر قادری
             فرماندار شهرستان عجب‌شیر
  • نوشته شده
  • در جمعه 16 ارديبهشت 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر