پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : جمعه 16 ارديبهشت 1401
کد 506

🌸پیام تبریک فرماندار شهرستان عجب‌شیر به مناسبت عید سعید فطر

🔰فرماندار شهرستان عجب‌شیر با صدور پیامی، حلول ماه شوال و فرارسیدن عیدسعید فطر، عید خالصان و عید بندگی و اخلاص را به عموم مسلمانان بویژه مردم ولایتمدار عجب شیر تبریک گفت. ‎
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عجب‌شیر ، متن پیام مهندس جعفر قادری بدین شرح می باشد

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود والجبروت و اهل العفو و الرحمه و اهل التقوی و المغفره ...

رمضان ماه قرآن و بهار دل های مومنان به فضل الهی است و عید سعید فطر میعادگاه عاشقان حضرتش و چشم انتظاران عنایت خاصه خداوند رحیم و رحمان به کرمش است.
از آستان خداوند سبحان، مسالت داریم تا در سایه تأسی از سیره متعالی پیامبر اعظم (ص)، تمسک به مکتب ائمه معصومین (علیهم السلام) و بهره گیری از تعالیم روح بخش اسلام و قرآن، بازگشت به فطرت الهی و زلالی جسم و جان را به برکت یک ماه عبادات و نیایش های عابدانه و بندگی خالصانه، نصیب مومنان و روزه داران عزیز بویژه مسلمانان ایران اسلامی و مردم مومن و ولایتمدار عجب شیرنماید.
 ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مؤمنین و با امید بر استجابت و پذیرش دعاها و مناجات های این ماه عزیز، حلول ماه شوال و خجسته عید سعید فطر، عید عبادت و بندگی و بازگشت به فطرت زلال الهی را به همه مسلمانان جهان، هم میهنان عزیز، به ویژه مردم شریف و متدین و لایتمدار شهرستان عجب‌شیر ، تبریک و تهنیت عرض نموده و سعادت و رستگاری همگان را از درگاه ایزد تبارک و تعالی مسألت  می نمایٔیم .

                            جعفر قادری
                   فرماندار شهرستان عجب‌شیر
  • نوشته شده
  • در جمعه 16 ارديبهشت 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر