دوشنبه 27 خرداد 1398 13 شوال 1440 17 ژوئن 2019
تاریخ : يکشنبه 25 آذر 1397
کد 64

ارتقای کیفیت آموزش در مدارس عجب شیرجدی گرفته شود

فرماندار عجب شیرگفت: شورای آموزش و پرورش با برنامه ریزی صحیح نقاط ضعف را شناسایی و اصلاح کرده و کیفیت آموزش را در مدارس جدی بگیرد.

ارتقای کیفیت آموزش در مدارس عجب شیرجدی گرفته شود...

 

فرماندار عجب شیرگفت: شورای آموزش و پرورش با برنامه ریزی صحیح نقاط ضعف را شناسایی و اصلاح کرده و کیفیت آموزش را در مدارس جدی بگیرد.

عادل اصغرپور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان عجب شیر افزود: باید در راستای دستیابی به اهداف آموزش و پرورش و تربیت انسانهای کارآمد در جامعه از همه ظرفیتها و فضاهای آموزشی شهرستان استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری برنامه های حاشیه ای در مدارس فراوان است که وقت برنامه های آموزشی را تحت تاثیر قرار می دهد اظهار کرد: برای رسیدن به نقطه مطلوب باید سطح کیفیت آموزشی در مدارس را بالا برده و برای رسیدن به این مهم برنامه ریزی دقیق و کارشناسانه لازم است.

وی با اشاره به همت و تلاش مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان عجب شیر در تلاش برای جذب خیرین بیشتر در حوزه آموزش و پرورش را خواستار شد وگفت: ۲ مدرسه در حال تخریب در روستاهای حوری و بوکت شهرستان نیازمند یاری خیرین شهرستان است و دهیاران و بخشداران برای کلیه مجوزها و احداث این مدارس ضروری اقدام نمایند.

وی اظهار داشت: این تعداد از مدارس به دلیل قدمت بالا هر لحظه احتمال ریزش داشته و دچار وضعیت اورژانسی شده‌اند و نباید در این مدارس تدریس شود و باید امکانتا جهت انتقال دانش آموزان به دیگر مدارس روستایی فراهم شود.

وی تعداد مدارس این شهرستان را جمعا ۱۳۰ آموزشگاه اعلام کرد، و اظهار داشت:۱۲ هزار ۷۲۷ نفر از دانش آموزان عجب شیر با ۸۷۰ معلم در این مدارس در حال تحصیل هستند.

فرماندار عجب شیر با اشاره به اهمیت هماهنگی و همکاری همه دستگاهها و بویژه دستگاههای فرهنگی مرتبط در امر اموزش؛ اظهار داشت: شهرداری عجب شیر نسبت به پرداخت سهم آموزش و پرورش در بحث عوارض شهرداری اقدام نماید.

وی  گفت: آموزش و پرورش شهرستان عجب شیر در زمینه تغییر کاربری فضای های مازاد اقدام کند و کار فروش املاک بدون استفاده را ازطریق مزایده انجام دهد.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 آذر 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر