دوشنبه 27 خرداد 1398 13 شوال 1440 17 ژوئن 2019
تاریخ : يکشنبه 25 آذر 1397
کد 66

فرماندار عجب شیر: اقدامات دولت در بخش سلامت قابل توجه است

فرماندار عجب شیر با بیان اینکه بهداشت و سلامت مقوله ای بسیار مهم در جامعه است گفت: اقدامات و عملکرد دولت تدبیر وامید در این حوزه به رغم محدود بودن اعتبارات قابل توجه است.

 

 

عادل اصغرپور درمراسع تودیع و معارفه رییس شبکه بهداشت و درمان  شهرستان عجب شیر افزود:عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت و ارتقای شاخص‌های خدمات بهداشت و درمان در این منطقه پرشتاب، چشم‌گیر و ستودنی است.

فرماندار عجب شیر گفت: دولت در اجرای طرح تحول نظام سلامت، ۱۵۰ میلیارد ریال در این شهرستان هزینه کرده و ساخت مراکز درمانی در نقاط دوردست و کم برخودار، از اقدامات بارز و ارزنده دولت در عرصه بهداشت و سلامت است.

وی با اشاره به برخی مسائل و مشکلات موجود شهرستان عجب شیر، خاطرنشان کرد: این شهرستان از گستردگی و جمعیت بالایی برخوردار است و رفع مسائل و مشکلات که امنیت و سلامت مردم را تحت تأثیر قرار می دهد، از دغدغه های اصلی مسئولین شهرستان است.

اصغرپور با تأکید بر لزوم توجه بیشتر به سلامت جامعه، گفت: مهمترین اولویت کاری ما بعد از امنیت، سلامت جامعه در ابعاد مختلف جسمی، روحی و روانی است که خوشبختانه در این راستا، اقدامات مثبتی انجام شده که باید با جدیت ادامه یابد.

وی با تأکید بر اینکه خیرین حوزه سلامت باید دولت را در رفع مشکلات موجود یاری نمایند، تصریح کرد: خیرین سلامت تاکنون نقشی اساسی در حوزه سلامت ایفا نموده اند و دولت به تنهایی نمی تواند همه مشکلات موجود را برطرف کند.

فرماندار عجب شیر تأکید کرد: ما باید با برنامه ریزی صحیح از ظرفیت خیرین در رفع مشکلات حوزه سلامت شهرستان استفاده نماییم.

در پایان این مراسم حمید حیدر پور بعنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان منصوب واز خدمات ارزنده محسن قادری تقدیر بعمل آمد

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 آذر 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر