دوشنبه 27 خرداد 1398 13 شوال 1440 17 ژوئن 2019
تاریخ : چهارشنبه 5 دي 1397
کد 76

اولین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بمناسبت ۹ دی و دهه فجر برگزار شد

اولین جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی بمناسبت ۹دی و بزرگداشت ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با حضورفرماندارعجب شیر،امام جمعه و سایر مسئولین دستگاه های ذیربط در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار شهرستان عجب شیر در جلسه هماهنگی  بزرگداشت حماسه 9 دی و دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت :نظام جمهوری اسلامی ایران نظام دموکرات و  این انقلاب از همان روزهای اول با برگزاری انتخابات مختلف همیشه متکی بر آرا عمومی مردم بوده و در واقع رمز قدرت و موفقیت جمهوری اسلامی ایران همین تکیه بر آرا عمومی مردم  است .
عادل اصغرپور ضمن گرامیداشت يادواره 4 شهيد 9 دي 1357 عجبشيرو9دی سال 88 افزود:شهدا با نثار خون خود سهم بزرگی در پیروزی این انقلاب دارند و باید با رویکرد مردمی بودن در گرامیداشت این ایام تلاش نمود.
وی در ادامه اظهار داشت : باید جشن های انقلاب اسلامی با مدیریت خود مردم برگزار شود و دستگاهها زمینه حضور مردم را با ایجاد روحیه نشاط و شادابی آماده کنند.
وی زمان مراسم در شهرستان را ساعت 10.30در محل مسجد جامع شهرستان علام کرد وافزود: مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی باید پرشور تر از سال های گذشته برگزار شود.
امام جمعه عجب شیر، با بیان اینکه ۹ دی مربوط به تمام اقشار مختلف مردم است، گفت:9 دی روز میثاق همه نیروهای انقلاب است و هر سال باید با ۹ دی تجدید پیمان بست.
حجت السلام محمود شربیانی تأکید کرد: مناسبت ۹ دی موجب تقویت، وحدت و یکپارچگی ملت می‌شود و باید از این مناسبت ملی برای اتحاد و یکپارچگی استفاده شود.
وی گفت: باید خدمات نظام در طول 40 سال از انقلاب برای مردم تبیین و بازگو شود زیرا بزرگترین خدمت نظام به مردم ایجاد عزت بود.
وی با بیان اینکه با توجه به مشکلات پیش روی کشور اما نباید خدمات نظام نادیده گرفته شود، افزود: باید در دهه فجر فعالیت‌ها و خدمات نظام برای مردم بازگو و رسانه‌ای شود.


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 5 دي 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر