دوشنبه 27 خرداد 1398 13 شوال 1440 17 ژوئن 2019
تاریخ : پنجشنبه 11 بهمن 1397
کد 89

فرماندار: 41 طرح دهه مبارک فجر در عجب شیر به بهره برداری می رسد

فرماندار عجب شیر گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر امسال 41 طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار 370میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

عادل اصغرپور اظهار کرد: شاخص ترین طرح های عمرانی عجب شیر شامل اففتاح ایستگاه تقویت پوشش آنتن دهی صدا وسیما وافتتاح مدرسه شش کلاسه هرگلان، مخزن 5000 مترمکعبی عجب شیرو طرح آبرسانی به‌منظور افزایش تامین آب به میزان 90 لیتر در ثانیه عجب شیر است.
وی افزود: طرح 162 واحدی مسکن شهری گلریزان عجب شیر بهره برداری و بهره‌برداری از ساختمان‌ اداری شهرک صنعتی عجب‌شیر از دیگر طرح های شاخص است که در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.
فرماندار عجب شیر تاکید کرد: افتتاح جدول گذاری و کانیوو گذاری شهرک میلانی و نهر هدایت آبهای سطحی و افتتاح آسفالت روستایی چهاربرود و افتتاح کتابخانه مشارکتی پادگان و افتتاح منبع آب و شبکه آبرسانی روستای مهماندار افتتاح سیستم های آبیاری کم فشار در شهرستان و چنیدن گلخانه و افتتاح فاز دوم توسعه سیلوی گندم آرد خوشه عجب شیراز دیگر طرح های قابل افتتاح دهه فجر در این شهرتسان است.
وی افتتاح کارگاه های تولیدی پنیر و پرورش گاو شیری و روکش آسفالت روستاهای هروان و اجرای سنگی گوروان و بهسازی معابر گوروان و افتتاح خانه ورزشی و مجموعه ورزشی و پارک ینگجه و افتتاح بازارچه و ساختمان دهیاری گنبد و افتتاح آزمایشگاه گیاه پزشکی مدیریت جهاد کشاورزی و افتتاح صندوق آرآفرینی شهرستان زنان روستایی را از دیگر برح های این شهرستان در این ایام اعلام کرد.
اصغرپور به برخی برنامه های فرهنگی و هنری دهه مبارک فجر در این شهرستان نیز اشاره کرد و افزود: برگزاری جشن های انقلاب در مراکز دو بخش، برپایی نمایشگاه کتاب، اهدای جهیزیه و وزیت رایگان ، یادواره شهدا، غبار روبی گلزار شهدا و برگزاری ایستگاه نقاشی، میز خدمت با حضور مسوولان در شهر و روستاها ،ویژه برنامه های قرآنی و فاطمی(س) از جمله این برنامه ها است.
فرماندار عجب شیر گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر چند برنامه ورزشی شامل مسابقات بازی های محلی، مسابقات پرس سینه ،همایش پیاده روی خانوادگی در عجب شیر برگزار می شود.
از 12 بهمن ماه 1357سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی تا 22 بهمن ماه 57 که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید هر سال توسط مردم جشن گرفته می شود و امسال چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران است.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 11 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر