دوشنبه 27 خرداد 1398 13 شوال 1440 17 ژوئن 2019
تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397
کد 95

شش طرح عمرانی و خدماتی در عجب شیر به بهره برداری رسید

شش طرح عمرانی و خدماتی در عجب شیر با اعتبار 20میلیاردو 656میلیون ریال به بهره برداری رسید

این طرح ها افتتاح مدرسه شش کلاسه هرگلان در مساحت دوهزارو150مترو700متر زیربنا، افتتاح سنگ فرش هرگلان به طول 3هزارو500متر ، افتتاح سنگ فرش یایچی به طول دوهزارو400متر ،افتتاح خانه ورزشی و مجموعه ورزشی و پارک ینگجه ،افتتاح بازارچه و ساختمان دهیاری گنبد می باشد.
فرماندار عجب شیردر برنامه میز خدمت روستای یایچی به مناسبت دهه مبارک فجر افزود: بیان مشکلات از زبان مردم در حضور مسئولان بیانگر صمیمیت و همدلی در نظام اسلامی است و این یکی از برکات انقلاب است که مسئولان پاسخگوی مشکلات مردم هستند.
عادل اصغرپور گفت: شوراهای اسلامی روستا و دهیاران بازوی فرمانداری و بخشداری برای پیگیری مطالبات مردم هستند.
فرماندار شهرستان عجب شیرافزود: با همدلی و هماهنگی میان دستگاهها و مسئولان، مشکلات پیگیری خواهد شد.
فرماندار عجب شیر از هشت برابر شدن اعتبارات دهیاری های این شهرستان در دولت تدبیر و امید خبر داد وافزود: با اشاره به نگاه دولت تدبیر و امید به محوریت روستا در بحث توسعه و اعتقاد به توسعه پایدار روستایی یادآور شد: تولید محور بودن روستا، از جمله اهداف و برنامه هایی است که دولت تلاش داشته است با فراهم آوری زیر ساختها در روستا زمینه های تحقق آن را به سرانجام برساند.
عادل اصغرپور گفت: دولت یازدهم را باید دولتی روستا محور با نگاه تثبیت اشتغال و فرصت های شغلی با توجه به ظرفیت های موجود در روستاها نامید و آمارهای ارائه شده در کشور و رویکردهای موجود در توسعه روستایی شهرستان عجب شیر بهترین گواه در این زمینه است.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی عجب شیر